O nas

Świetne reklamy to dla nas nie wszystko…

Każdego dnia dbamy również o relacje – zarówno z naszymi Partnerami, jak i w zespole Up Blue. To one są podstawą naszego sukcesu.

Cześć!

 

Poznaj ludzi, którzy każdego dnia pracują nad rozwojem wielu firm dzięki efektywnym kampaniom reklamowym online. Zawsze stawiamy na otwartą komunikację. Budowanie trwałych relacji to dla nas priorytet. Specjalizujemy się w digital marketingu, a nie w owijaniu w bawełnę – zawsze mówimy wprost, co możemy dla Ciebie zrobić i ustalamy konkretny harmonogram działań. Lubimy zarabiać, dlatego zależy nam, aby Twoje reklamy przynosiły zyski. Pomożemy wynieść Twoją działalność na kolejny poziom.

Jak możemy Ci pomóc?

Jesteśmy agencją, która specjalizuje się w reklamach w sieci. Środowiska Google Ads, Facebook Ads, LinkedIn Ads i Allegro Ads nie mają przed nami tajemnic – znamy je od podszewki. Wszyscy nasi specjaliści mają certyfikaty w swoich dziedzinach.

Nasze kompetencje potwierdzają statusy Google Premier Partner 2023, Allegro Ads Partner + oraz Comparison Shopping Partner 2022 wraz z certyfikatami Omnichannel (O2O & LIA), Performance Max i Advanced Feeds. Należymy również do grona finalistów semKRK Awards 2022 w kategorii Google Ads.

Nasza branża każdego roku dynamicznie się zmienia. Cały czas musimy być na bieżąco i wychodzić naprzeciw aktualnym potrzebom. Właśnie dlatego do naszej oferty wprowadziliśmy implementację m.in. Cookie Management z Google Consent Mode, Google Analytics 4, Piksela Meta oraz LinkedIn Insight Tag.

 

Poznaj nasze cele oraz kluczowe wartości

Partnerskie podejście

We współpracy stawiamy na partnerskie podejście. Działamy strategicznie i dążymy do realizacji celów, dostosowując je do aktualnej sytuacji. Jesteśmy w stałym kontakcie, na bieżąco informując o wynikach naszych działań. Jesteś specjalistą w swojej branży, a my świetnie realizujemy reklamy. To połączenie przekłada się na wyniki.

Stały rozwój

Jako specjaliści w swojej dziedzinie stale się rozwijamy podążając za zmianami w branży. Podnosimy swoje kompetencje i testujemy nowości. Lubimy to co robimy i mamy głowy pełne pomysłów. Nieustannie staramy się podnosić poprzeczkę i nie spoczywamy na laurach.

Dzielenie się wiedzą

Lubimy dzielić się wiedzą, dlatego szkolimy naszych współpracowników, partnerów, a nawet konkurencję. Regularnie publikujemy w naszych social mediach najważniejsze newsy ze świata digital marketingu. Rozpoczęliśmy również program stażowy, aby szkolić nowych ekspertów w branży.

Zespół

Piotr Połczyński

Chief Executive Officer & Partner

Maciej Skrzypczak

Partner

Dawid Hepner

Chief Operating Officer

Robert Wiśniowski

Business Development Manager

Krzysztof Kliks

Performance Ads Strategist & Team Leader

Klaudia Kononowicz

Social Ads Strategist & Team Leader

Julia Kłobukowska

Senior Google Ads Specialist & Team Leader

Michał Smoczyk

Senior Google Ads Specialist

Karolina Galant

Senior Google Ads Specialist

Aleksandra Szpet

Senior Google Ads Specialist

Klaudia Ciszak

Senior Google Ads Specialist

Damian Nowak

Senior Google Ads Specialist

Julia Krysztof

Senior Social & Google Ads Specialist

Marcin Kosmacz

Google Ads Specialist

Adrian Nowakowski

Analysis & UX Specialist

Łukasz Gałczyński

Google Ads Specialist

Bartosz Olszewski

Customer Support Specialist

Karolina Winiarek

Junior Social Ads Specialist

Weronika Suszka

Administration & HR Specialist

Weronika Koczorowska

Administration & HR Specialist

Przedstaw nam swoje cele, a przybliżymy Cię do ich realizacji

    To co, zaczynamy?


    Twoje dane są bezpieczne. Więcej w polityce prywatności.