Facebook Ads

Rozwiń swoją markę z Facebook Ads!

Wykorzystaj mądrze budżet reklamowy i przekonaj się jak działają skuteczne kampanie.

Postaw na dobrze prowadzone kampanie Facebook Ads i wykorzystaj ich potencjał!

Wyświetlaj reklamy w wielu miejscach, dzięki jednej platformie

Ustawione reklamy mogą wyświetlać się w różnych miejscach na Facebooku, Instagramie oraz Messengerze, a także w aplikacjach sieci partnerskiej. Pozwoli to na dotarcie do jeszcze większej liczby użytkowników.

Docieraj do klientów na różnych etapach lejka sprzedażowego

Istotnym elementem skutecznej strategii jest zbudowanie lejka sprzedażowego. Dzięki Facebook Ads możesz docierać do odbiorców na każdym etapie i dostosowywać do nich swój przekaz oraz cele.

Zrealizuj swoje cele biznesowe, wykorzystując różne kampanie

Buduj świadomość marki, znajdź aktywnych użytkowników, pozyskuj leady, zwiększaj sprzedaż, promuj aplikacje lub zwiększ ruch na swojej stronie. Właściwie dobrana strategia pomoże Ci osiągnąć cele.

Zachęć niezdecydowanych użytkowników do konwersji

Wykorzystaj możliwość kierowania reklam na użytkowników, którzy już odwiedzili Twoją stronę, ale nie wykonali pożądanej aktywności. Remarketing może wspomóc również inne kanały reklamowe, z których korzystasz.

Wyciśnij z reklamy jak najwięcej dzięki Up Blue!

Stawiamy na otwartą komunikację i partnerskie podejście. Nasze działania opieramy o szczegółowy research oraz wywiad z klientem. Dostosujemy strategię do Twoich potrzeb, profilu działalności i wyznaczonych celów. Decydując się na współpracę zyskasz nie tylko profesjonalnie prowadzone kampanie, ale także:

Świeże spojrzenie i pomysły na rozwój Twojej marki

Wdrożenie Piksela, API konwersji, katalogu produktów

Strategię stworzoną w oparciu o lejek sprzedażowy i persony

Regularny kontakt ze specjalistą realizującym kampanie

Stały dostęp do konta reklamowego

Testy najnowszych rozwiązań

Reklamy dostosowane do okazji sezonowych i akcji promocyjnych

Comiesięczne raporty z podsumowaniem wyników

Wybierz ofertę szytą na miarę

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Oferujemy elastyczne umowy, a ich zakres dostosowujemy do aktualnych potrzeb. Jeśli jesteś zainteresowany stałym rozwojem swoich kampanii oraz marki ta współpraca jest dla Ciebie.

01

E-commerce

Pomagamy zwiększać sprzedaż sklepom internetowym poprzez strategię opartą na ścieżce klienta do zakupu. Wypromujemy oferowane przez Ciebie produkty i zwiększymy zainteresowanie marką wśród użytkowników. Dzięki zastosowaniu remarketingu dynamicznego dotrzemy do osób, które potrzebują więcej czasu na dokonanie konwersji.

02

Strona WWW

W zależności od Twoich potrzeb biznesowych wesprzemy Cię w zdobywaniu leadów, rozpromowaniu marki, czy zwiększeniu zaangażowania wśród odbiorców. Dzięki zastosowaniu klasycznego remarketingu dotrzemy do użytkowników, którzy nie wykonali istotnej aktywności na stronie. Poprzez stały kontakt będziemy na bieżąco aktualizować wyznaczone cele.

03

Remarketing+

Nie jesteś jeszcze na etapie wdrażania pełnej strategii reklamowej w Facebook Ads? Skorzystaj z remarketingu, który będzie wsparciem dla innych działań reklamowych oraz pomoże zachęcić niezdecydowanych użytkowników do powrotu na stronę. W ramach tej usługi otrzymasz również wdrożenie i konfigurację Piksela. Pobieramy stałą prowizję bez względu na to na jaki budżet się zdecydujesz.

Oni już są z nami

Jak zacząć?

01

Wyślij zapytanie za pomocą formularza. Pamiętaj, by podać jak najwięcej szczegółów.

02

W ciągu 1h odezwie się do Ciebie specjalista Up Blue. Znajdź co najmniej 15 min na rozmowę.

03

Po max 2 dniach otrzymasz brief do wypełnienia, a następnie indywidualną ofertę zawierającą strategię oraz plan działania.

04

Jeżeli oferta spełnia Twoje oczekiwania – ustalamy szczegóły dot. umowy.

05

Podpisujemy umowę. Wystarczy skan lub e-podpis.

06

Ustalamy niezbędne szczegóły i konfigurujemy kampanie.

Zwiększ skuteczność swoich reklam!

    To co, zaczynamy?


    Twoje dane są bezpieczne. Więcej w polityce prywatności.